HSW3812-10M Metric Bit Socket Set, Hex, 1/2"/3/8" Drive, 10 Pcs
Model: TFW429
Mfr. No.: 601803
  • HSW3812-10M Metric Bit Socket Set, Hex, 1/2"/3/8" Drive, 10 Pcs Fastek
Colour, sizing or style depicted in some photos may not be exactly as described.
Please check your product description carefully before placing your order.
0 In Stock - Call For Stock Location
Ships in 11-14 days
Shipping times are based on information available at the time of order and are subject to change.
Includes
  • 10 mm
  • 12 mm
  • 14 mm
  • 16 mm
  • 3 mm
  • 4 mm
  • 5 mm
  • 6 mm
  • 7 mm
  • 8 mm